Нарада в Ужгородській РДА

На порядку денному — погашення заборгованості Коритнянської сільської ради за водопостачання

Сьогодні, 15 січня під керівництвом голови районної ради Руслана Чорнака та голови РДА Еріки Кинєв відбулася нарада стосовно вирішення проблемного питання — заборгованості за водопостачання в Коритнянській сільській раді. Наразі борг складає понад 18 млн.гривень. Як відомо, починаючи з 1 серпня 2018 року жителі Коритнян розраховуються за послуги з водоканалом самостійно, відповідно до показників індивідуальних лічильників. Рівень розрахунків складає 96%.
Районна влада та Коритнянська сільська рада не проти конструктивного підходу до вирішення питання щодо сплати заборгованості перед КП «Водоканал», проте на даний час такої можливості немає, оскільки існує ряд інших першочергових завдань з розвитку територіальної громади сільської ради.
Тому учасники наради, серед яких Коритнянський сільський голова Ігор Бадида, директор КП «Водоканал» Станіслав Карташов, заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, керуючий справами виконавчого апарату райради Юрій Фрінцко, начальник управління у м.Ужгород ГУ ДФС у Закарпатській області Марія Бадида, представники інших структур, у жвавій дискусії обговорили усі можливі варіанти вирішення ситуації, що склалася. Кожен із запрошених висловив свою точку зору стосовно вирішення данного питання. Зокрема, районна рада готова піти на зустріч, і після погодження з бюджетною комісією допомагати Коритнянській сільській раді, виділявши їй кошти на розвиток інфраструктури. Остання ж, у свою чергу, поетапно сплачуватиме борг, який склався на 1 січня 2019 року.
За результатами наради буде прийнято протокол, яким зафіксують реальні кроки вирішення питання щодо сплати заборгованості Коритнянської сільської ради перед Водоканалом за надання послуг з водопостачання.FB_IMG_1547561213636 FB_IMG_1547561225180 FB_IMG_1547561220345

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *